Сокирянська міська рада висловила подяку Ірині Антонюк за плідну співпрацю на розвиток Сокирянщини

Дата: 09.04.2021 16:10

Міський голова Василь Козак вручив голові Сокирянської районної державної адміністрації Ірині Антонюк подяку Сокирянської міської ради за сумлінну працю, активну громадську позицію, плідну співпрацю з органами місцевого самоврядування, спрямовану на розвиток Сокирянської територіальної громади. Василь Васильович подякував Ірині Валеріївні за небайдужість до проблем Сокирянщини та вагомий внесок у її розвиток.

Ірина Антонюк обіймала посаду голови Сокирянської районної державної адміністрації з січня 2020 року. У зв’язку із завершенням реформування органів влади субрегіонального рівня та утворенням Дністровської районної державної адміністрації, розпорядженням Президента України від 06 квітня 2021 року, Ірину Валеріївну звільнено з посади голови Сокирянської районної державної адміністрації.