Сокирянське вище професійне училище долучилось до акції з благоустрою території громади

Дата: 13.04.2021 09:50

Днями, колектив Сокирянського вищого професійного училища долучився до важливої справи з благоустрою подвір'я власного навчального закладу. Педагоги та працівники освітнього закладу розчистили територію закладу від чагарників, сухої трави та опалого листя. Задля забезпечення зовнішнього естетичного вигляду узбічь та захисту дерев, освітяни побілили стовбури дерев, в тому числі і ті, які межують з територією освітньої установи.

Також, спільно з фахівцями філії «Сокирянський райавтодор» було розчищено від сухостою узбіччя автодороги до автозаправної станції при в'їзді до міста Сокиряни. За словами директора вищого професійного училища Івана Бужака, цю частину дерев також планується побілити та впорядкувати.

Важливо, що прибираючи та оновлюючи власний заклад, колектив вищого професійного училища впорядкував і прилеглу до нього територію, зробив свій значимий внесок у благоустрій Сокирянської громади.