«Рідна пісня» в онлайн режимі зібрала талановиту молодь Сокирянщини

Дата: 13.04.2021 14:11

Днями в онлайн режимі відбувся І етап обласного фестивалю конкурсу «Рідна пісня», який проводиться з метою відродження духовної спадщини України, виявлення та підтримки талановитих і обдарованих дітей, патріотичного виховання молодого покоління засобами українського мистецтва.

Долучились до участі у конкурсі патріотичної пісні 15 учасників із закладів загальної середньої освіти Сокирянщини та 1 представник Сокирянського вищого професійного училища.

Учасники з різних вікових категорій представили на фестиваль по одному твору (пісні українських, буковинських композиторів, українські народні пісні, сучасні обробки українських народних пісень).

Відтак, за рішенням журі, кращим визначено Артема Жояна, учня закладу загальної середньої освіти села Шишківці, керівник – Бандалюк Світлана Іванівна.

У віковій категорії 10-12 років переможницею стала Корчинська Анастасія, учениця закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №1

міста Сокиряни, керівник Гатрич Іван Григорович.

ІІ місця у Бурченко Віталіни, учениці Гвіздівецького ліцею, керівник - Гуцул Марія Григорівна; та дуету: Коваль Діани та Коваль Вікторії, учениць Грубнянського навчально-виховного комплексу, керівник - Морозовський Станіслав Юрійович.

ІІІ місце – Юркова Наталія, учениця ЗЗСО І-ІІІ ст. села Коболчин, керівник -Бурлака Анатолій Васильович;

Дипломант – Томаш Лариса, учениця Сербичанського навчально-виховного комплексу, керівник - Олійник Тетяна Валеріївна.

У віковій категорії 13-15 років перші місця посіли: Босак Ніка, учениця Романковецького ліцею ім. К.Ф.Поповича, керівник - Кремінський Віктор Олександрович, та Цибулька Олександра, учениця Сокирянської гімназії, керівник - Шеремета Денис Віталійович.

Другими стали Боднар Мілана, учениця Селищанського навчально-виховного комплексу, керівник - Коротіч Мар’яна Григорівна; та Дудун Дар’я, учениця ЗОШ І-ІІІ ст. села Ломачинці, керівник - Євань Надія Миколаївна;

Треті місця здобули – Білик Артем, учень Михалківського ліцею, керівник - Заболотна Любов Петрівна; та Дем’янчук Ліза, учениця Вітрянського навчально-виховного комплексу, керівник - Нікуліца Людмила Василівна;

Дипломант – дует: Чумак Луіза та Сименюк Юлія, учениці Білоусівського ліцею, керівник Цуркан Богдана Богданівна.

У віковій категорії від 16 до 18 років перша – Івасюк Альона, учениця Василівського ліцею, керівник – Гапчук Петро Афанасійович.

Дипломант – Кузнєцова Ульяна, учениця Корманського НВК, керівник - Голощук Вікторія Василівна.

У віковій категорії від 19 до 24 років перемогу здобула Балюк Яна, студентка Сокирянського вищого професійного училища, керівник – Богачук Ірина Олександрівна.

Переможці І етапу представлятимуть Сокирянщину на ІІ етапі обласного фестивалю-конкурсу «Рідна пісня», який відбудеться 15 квітня 2021 року також в онлайн режимі.

Вітання всім учасникам та переможцям! Хай душа народу - рідна українська пісня принесе подальші перемоги!