Сокирянська гімназія долучилася до «Шкільного тижня активізму 2021»

Дата: 14.04.2021 17:52

З 19 по 23 квітня в Україні проходитиме «Шкільний тиждень активізму». Це можливість вчителів та учнів долучитися до розв’язання місцевих проблем громади. Долучається до участі у проекті і Сокирянщина. Цьогоріч учасники намагатимуться вирішити питання здоров’я у своїй громаді.

«Шкільний тиждень активізму» вимагає від учнів та педагогів щоденно виділяти по 1,5 години позаурокового часу. Для кожного дня організатори підготували план дій, сценарії та відеоінструкції, які допоможуть командам розробити та втілити проекти у своїх громадах.

Програма відбувається поетапно. З 17 березня по 7 квітня вчителі зібрали команди, в яких 7-15 учнів; 13 квітня наставники взяли участь в обов’язковому онлайн-тренінгу «Спільно - Сильно»; з 19 по 23 квітня відбудеться сам «Шкільний тиждень активізму», впродовж якого учасники ділитимуться історіями та враженнями в соцмережах, використовуючи хештеги #СпільноСильно та #мріємотадіємо; з 26 по 30 квітня учасники, через заповнення форми, розповідатимуть про свої результати та здобутий досвід.

До участі приєдналися учні 10 класу Сокирянської гімназії разом з класним керівником та вчителем інформатики Олександром Володимировичем Георгіяном.

Слідкувати за анонсами можна долучившись до спільноти «Мріємо та діємо» у Facebook.