Завершився перший етап Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Дата: 15.04.2021 13:04

13 квітня завершився І етап Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») молодшої вікової групи. Конкурс проводиться Чернівецьким обласним центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді щорічно. Кожен рій упродовж навчального року виконує благородні та корисні справи (допомога одиноким непрацездатним громадянам,учасникам Другої світової війни, волонтерська допомога людям похилого віку, проведення заходів у закладах інтернатного типу, екологічні варти тощо) та готує звіт, який повинен відповідати ідейним принципам лицарства.

Зважаючи на карантинні обмеження, суддівство конкурсних робіт відбулось дистанційно. Цьогоріч звіти про свою роботу представили 11 роїв закладів загальної середньої освіти Сокирянщини. Експертна комісія Конкурсу, до складу якої входили головні спеціалісти відділу освіти Сокирянської міської ради, консультанти центру професійного розвитку педагогічних працівників, методисти центру творчості дітей та юнацтва, оцінювала інформаційну насиченість звіту, логічність (дотримання хронологічної послідовності), якість та ефективність діяльності рою.

За рішенням журі перше місце посів рій «Роду козацького діти» Романковецького ліцею імені К.Ф.Поповича. На другій сходинці опинились «Козачата» Сербичанського навчально-виховного комплексу, а почесне третє місце зайняв рій «Козачата» Селищанського навчально – виховного комплексу.

Вітання переможцям! Романківчани представлятимуть Сокирянщину на ІІ підсумковому етапі Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Тож бажаємо успіхів «дітям роду козацького» в наступному етапі Конкурсу!