На Сокирянщині продовжують діяти карантинні обмеження «червоної зони»

Дата: 19.04.2021 12:58

Чернівецька область, зокрема і Сокирянщина, продовжує перебувати у «червоній зоні» карантину.

Відтак, на території краю діятимуть карантинні обмеження, встановлені 10 квітня 2021 року рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сокирянської міської ради за рекомендацією відповідної комісії Чернівецької обласної державної адміністрації.

Зокрема, заборонено роботу:

- всіх продовольчих та непродовольчих ринків, а також непродовольчих магазинів;

- вуличної торгівлі;

- усіх торговельних закладів, окрім продовольчих магазинів, магазинів з продажу насіння та засобів захисту рослин, аптек і АЗС;

- перукарень, інших закладів, які надають платні послуги населенню, не пов’язаних з охороною здоров’я та життєзабезпеченням.

Окрім того, заборонено проведення всіх масових заходів на території громади, а також прийом відвідувачів закладами громадського харчування, крім здійснення адресної доставки замовлень та замовлень на виніс.

Магазини з продажу продовольчих товарів, насіння та засобів захисту рослин можуть здійснювати роботу до 20:00 год, за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

Заклади загальної середньої освіти продовжують навчальний процес із використанням технологій дистанційного навчання. Дошкільні навчальні заклади також перебувають на карантині.

Карантинні обмеження діятимуть до того часу, поки обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на своєму засіданні не ухвалить рішення про пом’якшення введених заходів.

Вкотре закликаємо не нехтувати правилами карантину! Дотримуйтесь простих правил протиепідемічної безпеки – зберігайте дистанцію, носіть маски та користуйтеся санітайзерами. Уникайте місць масового скупчення людей. Не відвідуйте територій загального користування без нагальної потреби.

Для профілактики захворювання слід дотримуватись стандартних рекомендацій:

- часто мийте руки або обробляйте дезінфікуючими засобами;

- під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою, уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель;

- якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель та утруднене дихання, якнайшвидше зверніться до лікаря.

Дбайте про своє здоров’я! Не наражайте на небезпеку підступної хвороби ні себе, ні своїх рідних! Залишайтеся вдома!