До уваги жителів міста Сокиряни! Оголошується громадське обговорення

Дата: 15.04.2021 10:38

Сокирянська міська рада оголошує процедуру громадського обговорення питання перейменування вулиць Єврейської, Вчительської, Лідії Любинецької, Гетьмана Сагайдачного та Княгині Ольги, назви яких змінені згідно рішення Сокирянської міської ради VII скликання від 18.02.2016 №64/03 «Про перейменування вулиць, провулків м.Сокиряни, с.Коболчин, найменування центральної площі».

За клопотанням організації ветеранів Сокирянської територіальної громади, пропонується повернути зазначеним вулицям попередні назви – Хайрутдінова, Боброва, Примака, Васильєва та Гастелло, оскільки ці люди приймали безпосередню участь у визволенні Сокирянщини від фашистів. Четверо з них навіки спочили у братській могилі – на території меморіального комплексу в місті Сокиряни.

Пропозиції, рекомендації та зауваження щодо перейменування  вулиць Єврейської, Вчительської, Лідії Любинецької, Гетьмана Сагайдачного та Княгині Ольги на вулиці Хайрутдінова, Боброва, Примака, Васильєва та Гастелло надавати  з 15 квітня 2021 року по 14 травня 2021 року за адресою м.Сокиряни, вул.Шевченка,3, третій поверх -  відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю Сокирянської міської ради. Довідки за телефоном 2-01-11.

Пропозиції подавати в письмовому вигляді з підписом громадянина, який вносить рекомендації чи зауваження.

Публічне громадське обговорення даного питання відбудеться 17 травня 2021 року, об 11.00 год, в актовій залі територіального центру соціального обслуговування населення за  адресою вул.Я.Мудрого, 21.

Безсмертний подвиг цих людей має бути належним чином вшановано та закарбовано в пам'яті нащадків.