Співчуття Сокирянського міського голови Василя Козака з приводу смерті отця Свято-Успенської церкви - Василя Гавриловича Кушніра

Дата: 23.04.2021 10:08

Сумна звістка сколихнула сокирянців та жителів всього краю – відійшов у вічність Василь Гаврилович Кушнір, отець Свято - Успенської церкви міста Сокиряни.

Отець Василь був не просто священником, він був другом та наставником багатьох сімей та родин Сокирянщини.

Сокирянська міська рада та особисто міський голова Василь Козак з глибоким болем висловлюють найщиріші співчуття родині з приводу смерті найдорожчої в житті людини. Нехай опіка Господня полегшить біль вашої втрати.

Світла пам'ять про хорошу людину вічно житиме в наших серцях!

Віримо, що, навіть відійшовши від життя земного, отець Василь продовжуватиме охороняти молитвою кожного з нас!