Підбито підсумки І етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

Дата: 27.04.2021 10:34

З метою пропаганди та популяризації дитячої пошуково-конструкторської та дослідницько-експериментальної діяльності, раціоналізації та винахідництва щороку проводиться Всеукраїнська виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!». Розмаїття своїх творчих здобутків яскраво продемонстрували і учні та вихованці закладів загальної середньої та позашкільної освіти Сокирянської громади, які представили 23 конкурсні роботи.

Днями на базі Центру творчості дітей та юнацтва було підбито підсумки І заочного етапу виставки-конкурсу. Експонати були представлені у чотирьох номінаціях: «Прилади та обладнання», «Ігри та іграшки з елементами електротехніки», «Архітектура та будівництво», «Декоративно-ужиткове мистецтво».

Відтак, на підставі рішення журі, переможцями стали:

В номінації «Прилади та обладнання»:

-Михайло ДЯЧУК, учень Гвіздівецького ліцею, керівник: Олександр ДЯЧУК;

-Тамара МІЛЮХІНА, вихованка гуртка «Ліплення» Центру творчості дітей та юнацтва Сокирянської міської ради, керівник: Ольга ТИМЧУК.

В номінації «Ігри та іграшки з елементами електротехніки»:

-Михайло ДЯЧУК, учень Гвіздівецького ліцею, керівник: Олександр ДЯЧУК;

-Аріна АНДРЕЦУЛЯК, учениця Вітрянського навчально-виховного комплексу, керівник: Інна ВОРОНЮК.

В номінації «Архітектура та будівництво»:

-Давид НИКОЛАЙКО, учень закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. с.Коболчин, керівник: Ганна САВЧУК.

-Денис СТЕПАНЯТОВ, Ростислав БЕНДАС, Дмитро ВЕЛЬМІСКІН, вихованці гуртка «Чарівний пензлик» Центру творчості дітей та юнацтва Сокирянської міської ради, керівник: Марина СВАРЧЕВСЬКА.

В номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво:

- Юлія ПЕТРУШКО, учениця закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. м.Сокиряни, керівник: Валентина МОРОЗ;

-Марія ЧУМАК та Дарія ЧУМАК, учениці закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. с.Коболчин, керівник: Наталія ЯХНЕВИЧ;

-Андрій НЕБЕСНИЙ, учень Сокирянської гімназії, керівник: Олександр ГЕОРГІЯН;

- Еліна ДЄРМЄНДЖИ, вихованка дизайн-студії «Фантазія» Центру творчості дітей та юнацтва Сокирянської міської ради, керівник: Анастасія ЖАР;

-Катерина БУЧАЦЬКА, вихованка гуртка «Мода і стиль» Сокирянської міської ради, керівник: Ксенія ТИХОВИЧ;

-Олександр КАДЕЛЬНИК,  вихованець гуртка «Чеканка» Сокирянської міської ради  на базі Шебутинецького ліцею, керівник: Олексій ЧОРНИЙ.

Роботи переможців  направлено до КЗ «Чернівецький обласний центр науково-технічної  творчості учнівської молоді» для участі в обласному заочному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу "Наш пошук і творчість – тобі, Україно!".

Вітаємо з перемогами і бажаємо подальших успіхів!