Open – air ART – містечко «Великдень у Сокирянах» прикрашає територію міста

Дата: 28.04.2021 15:44

Сьогодні, 28 квітня, на території освітньо-мистецького центру в місті Сокиряни кипіла робота. Творчі та креативні, яскраві та надзвичайно мальовничі писанки поступово встановлювали працівники сфери культури Сокирянщини та створювали передсвяткову, великодню атмосферу для жителів громади.

Ініціатива секретаря міської ради Любові Степаненко, підтримана міським головою Василем Козаком та креативно реалізована керівником відділу культури і спорту Сокирянської міської ради Євгеном Пленгеєм спільно з працівниками сфери культури громади, стала справжнім, черговим дивом для жителів та гостей Сокирянщини.

Від сьогодні і до 3 травня сучасна писанкова алея АRТ - об’єктів «BEAUTY – писанка» милуватиме погляд всіх перехожих. А бажаючі матимуть змогу зробити незабутнє фото на фоні креативних великодніх писанок та декорацій.

До створення писанкового містечка долучилися працівники клубних та бібліотечних установ сфери культури, Сокирянської художньої школи, Сокирянського історичного музею.