Працівники соціальної сфери громади попіклувалися про готовність підопічних до Великодня

Дата: 29.04.2021 11:04

На території Сокирянщини працівники відділення соціальної допомоги вдома Територіального центру соціального обслуговування перед Великоднем наводять лад у оселях, на прибудинкових територіях та присадибних ділянках своїх підопічних.

З наближенням одного з найбільших християнських свят, фахівці терцентру активно допомагають одиноким та непрацездатним громадянам.

Відтак, соціальними працівниками здійснено ремонт в житлових приміщеннях підопічних, які цього потребували, проведено генеральне прибирання осель та прибудинкових територій.

Але яке ж Великоднє свято без писанки? Одна із підопічних відділення соціальної допомоги вдома, незважаючи на свій поважний вік, продемонструвала справжній майстер-клас ритуалу створення писанок. Віск, свічка та писачок подарували великодньому атрибуту насичених весняних барв.

Фахівці відділення спільно з соціальними працівниками старостинських округів активно працюють над виявленням людей, яким потрібне обслуговування та роблять все необхідне, аби ці громадяни почували себе комфортно та безпечно. І перед Світлим Христовим Воскресінням допомагають створити атмосферу гармонії, тепла та добра тим, кому так необхідна особлива увага та турбота.