Нові здобутки та нагороди учнів Сокирянської художньої школи

Дата: 29.04.2021 17:51

ХІ Всеукраїнський конкурс образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Вижницька палітра 2021», який проводиться на базі Вижницького коледжу, зібрав більше 800 робіт маленьких учасників з різних куточків України. Конкурсно-освітній захід створений для об’єднання творчих здобутків молоді, покликаний розкривати творчий потенціал та сприяти розвитку автентифікації української культури.

У конкурсі взяли участь і учні Сокирянської художньої школи. Днями підбито підсумки заходу, за результатами яких, юні сокирянці вибороли перші місця у різних номінаціях та вікових категоріях.

У номінації «Весна красна! Любі мрії! Сни щасливі!» - до 150 років від дня народження Лесі Українки, І місце здобула Руснак Катерина, викладач - Наталя Беженарь, а також І місце у Савчука Андрія, викладач - Валентина Ярова.

У номінації «Ой Хотину город славній На всій землі дуже славній» ІІ місце виборов Кушнір Євген, викладач - Тетяна Овчар.

Вітаємо переможців та бажаємо творчої енергії та невичерпного натхнення до нових звершень!