100 діток Сокирянщини отримали великодні подарунки

Дата: 29.04.2021 17:54

Сокирянська міська рада не перестає піклуватися про дітей, сім’ї яких, з різних причин, опинилися в складних життєвих обставинах, а також про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які потребують особливої соціальної підтримки.

Напередодні Великодніх свят 100 діток, із різних населених пунктів Сокирянщини, отримали продуктові набори, солодощі та фрукти, які були закуплені за кошти місцевого бюджету. Щорічно, традиційно перед Світлим Христовим Воскресінням, допомогу організовували спонсори та небайдужі громадяни, а цьогоріч 25 тисяч гривень перерахували із місцевого бюджету, аби хоч на крихту подарувати дітлахам атмосферу свята. Відтак, вдалось охопити підтримкою вдвічі більше дітей, у порівнянні з минулим роком.

Сьогодні, 29 квітня, міський голова Василь Козак, перший заступник міського голови Іван Гангал, секретар міської ради Любов Степаненко, заступник міського голови Оксана Бабій спільно із працівниками служби у справах дітей привітали малечу із прийдешньою Пасхою.

«Ми повинні дбати про кожну нашу дитину. Сподіваємось, що хоч частково змогли створити святковий настрій малечі» - зазначає міський голова Василь Козак. «Хай напередодні великодніх свят у кожну домівку завітає Божа благодать, мир та добробут, а допомогу отримає кожен, хто її потребує» - додає Василь Васильович.