Сокирянська лікарня надаватиме допомогу населенню в межах 14 пакетів медичних послуг

Дата: 30.04.2021 12:59

Національна служба здоров'я України уклала договір з комунальним некомерційним підприємтвом «Сокирянська лікарня» Сокирянської міської ради про медичне обслуговування населення в рамках Програми медичних гарантій – 2021. Варто зауважити, що підписання договору було дуже важливим і вкрай необхідним, оскільки послуги, які надаватимуться населенню в рамках наданих Програмою пакетів медичних послуг, будуть компенсуватись Національною службою здоров'я України. На розгляді НСЗУ перебуває тисячі заявок медичних закладів з усієї України, кожну з яких потрібно детально опрацювати та проаналізувати на відповідність встановлених вимогам.

За сприяння народних депутатів України Володимира Козака та Валерія Божика, Сокирянська лікарня – одна з перших районних лікарень Чернівецької області, з якою укладено угоду. За підтримки Володимира Васильовича та Валерія Івановича, заклад додатково отримав ще два пакети медичних послуг - лікування пацієнтів методом екстракорпорального гемодіалізу в амбулаторних умовах та надання допомоги при гострому мозковому інсульті. Комунальне некомерційне підприємство «Сокирянська лікарня» та Сокирянська міська рада висловлюють подяку народному депутату України Володимиру Козаку за активну підтримку Сокирянщини, небайдужість до вирішення важливих для її життєдіяльності питань.

Згідно отриманих документів, Сокирянська лікарня надаватиме медичні послуги населенню в рамках 14 пакетів:

- стаціонарна допомога пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-Cov-2:

- медична допомога при гострому мозковому інсульті;

- стаціонарна паліативна допомога дорослим та дітям;

- ведення вагітності в амбулаторних умовах;

- хірургічні операції дорослим та дітям у стаціонарних умовах;

- медична допомога при пологах;

- мобільна паліативна медична допомога дорослим та дітям;

- стаціонарна допомога дорослим та дітям без проведення хірургічних операцій;

- медична допомога дорослим та дітям в амбулаторних умовах ( профілактика, діагностика, спостережененя, лікування та медична реабілітація);

- езофагогастродуоденоскопія;

- колоноскопія;

- цистоскопія;

- лікування пацієнтів методом екстракорпорального гемодіалізу в амбулаторних умовах;

- гістероскопія.

Програма медичних гарантій передбачає, що послуги, які надаватимуться населенню в рамках вказаних пакетів медичних послуг, будуть компенсуватись Національною службою здоров'я. Однією з основних умов укладення угоди з медичним закладом – є його матеріально-технічне забезпечення та наявність обладнання. Сокирянська лікарня – серед небагатьох лікарень області, які мають змогу надавати такий широкий спектр медичних послуг.