Творчі учні Сокирянщини організували неповторну великодню атмосферу

Дата: 30.04.2021 12:57

Справжнє писанкове диво вже організували учні закладів загальної середньої та позашкільної освіти Сокирянщини.

З метою відродження, збереження українських народних традицій щодо виготовлення писанок та Великодніх композицій, залучення дітей та молоді до культурних традицій нашого народу, збереження глибокої духовності свята Великодня, популяризації та пропаганди серед підростаючого покоління писанкарства, як традиційного виду народної творчості, створення умов для їх творчого і духовного розвитку організовано виставку-конкурс «Писанкове диво» серед закладів освіти громади.

На Виставку-конкурс від учнів навчальних закладів були подані роботи, виготовлені власними руками, у трьох номінаціях: «Прикрась Великоднє дерево Сокирянщини», «Великодня ЕКО-композиція» та «Великодній покрівець».

Конкурс триватиме до 5 травня, після чого, журі обере кращі композиції та визначить переможця. Успіхів учасникам! Хай Світле Воскресіння Господнє вкотре нагадає нам про те, що кожна людина народжується для добрих справ та творіння!