Писанкове диво Романковецького ліцею

Дата: 30.04.2021 15:23

Великдень є одним з найважливіших та шанованіших свят, якого чекають і дорослі, і малеча. Напередоні кожен прагне навести лад у господі, аби чистота та гармонія панувала в сім’ї і в домі протягом цілого року. Цьогоріч, активно до благоустрою та прибирання власних територій долучились заклади освіти, культури, соціальної сфери громади. Не залишився осторонь і колектив Романковецького ліцею імені академіка Костянтина Поповича.

Вибілені бордюри, ошатне подвір’я та будівлі закладу, оновлені декоративні кущі та квіти – справа рук відданих працівників освітньої установи.

Аби зробити подарунок жителям села та створити атмосферу свята, педагоги гімназії власними руками створили неймовірно яскраву писанкову композицію, яка тішить око перехожих. Всі бажаючі можуть не тільки милуватись барвистими кольорами, але й зробити пам’ятне фото, яке, безперечно, прикрашатиме сімейний альбом.