Спортивні здобутки футболістів Сокирянщини

Дата: 30.04.2021 17:27

Днями, у адміністративному центрі Дністровського району - селищі міського типу Кельменці, відбувся турнір, присвячений Дню українського футболу. У змаганнях взяли участь кращі команди Сокирянщини, Кельменеччини і Хотинщини минулого сезону.

Сокирянську громаду представляла футбольна команда села Шебутинці - чемпіон Сокирянського району з футболу.

В турнірі з міні-футболу 4+1, змагалося 6 команд, які методом жеребкування було розділено на дві групи по 3 команди.

Протягом турніру шебутинчани впевнено переграли суперників по групі та впевнено вийшли до фіналу. У поєдинку за головний трофей спортсменам Сокирянщини довелось змагатись з командою гасподаря матчу – кельменеччанами. За результатами непростої спортивної боротьби, переможцем турніру стала команда села Шебутинці Сокирянської територіальної громади!

Футбольна команда села Шебутинці – володар першого Кубка Дністровського району з футболу.

Вітання переможцям та подальших успіхів.