Про оформлення права на земельні ділянки, відомості про які внесені до Державного земельного кадастру, тобто присвоєний кадастровий номер, але права не зареєстровані

Дата: 06.05.2021 09:48

Громадянину, який придбав житловий будинок у власність і ще своє право безоплатної приватизації не використав, необхідно звернутися до місцевого старостинського округу з заявою встановленого зразка, з метою передачі цієї ділянки у власність.

Алгоритм дій наступний:

1-й крок – звернутися до місцевого старостинського округу або ЦНАПу з заявою встановленого зразка, яка передбачає певний перелік документів, для прийняття рішення на сесії про передачу земельної ділянки у власність.

2-й  крок – отримання рішення сесії міської ради та реєстрація права власності на земельну ділянку у центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП).