Лягли квіти до підніжжя пам’ятників загиблим ….

Дата: 09.05.2021 13:54

Сьогодні, 9 травня, з нагоди відзначення Дня перемоги у Другій світовій війні, Сокирянський міський голова Василь Козак спільно із головою Дністровської районної ради Олександром Янчаком, за участю заступників міського голови Івана Гангала та Оксани Бабій, військового комісара Сокирянського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександра Гладкого, заступника керівника відділу державної прикордонної служби «Сокиряни» Чернівецького прикордонного загону Павла Горобця, голови громадської організації учасників АТО «Братське плече» Тараса Гайдея та старости села Коболчин Івана Яхневича, поклали квіти до пам’ятника загиблому учаснику антитерористичної операції на Сході України – Степану Загребельному.

Лягли квіти й до Братської могили невинно розстріляних в роки війни в місті Сокиряни євреїв, а також до пам’ятника партизанкам-радисткам Вірі Бірюковій та Зої Зародовій.

Пам’ять загиблих вшановано хвилиною мовчання.

Жертовний подвиг наших предків, учасників та жертв війни, захисників України навіки має залишитись у пам’яті нащадків.