Інформація про стан поширення інфекції, спричиненої COVID-19 на території Сокирянської громади

Дата: 11.05.2021 09:46

Станом на 11 травня 2021 року, в стаціонарних відділеннях Сокирянської лікарні перебуває  46 осіб. У 36-ти пацієнтів підтвердився діагноз COVID-19, 10 людей очікують результатів ПЛР-тестування. 9 хворих – у важкому стані та потребують постійної дотації кисню. 37 пацієнтів – мають проблеми з диханням та періодично використовують кисневі концентратори. 6 людей перебувають в реанімації.

На амбулаторному лікуванні з діагнозом COVID-19 знаходиться 11 хворих. Це 6 жителів міста Сокиряни, 3 мешканці села Коболчин та по 1 жителю сіл Михалкове та Василівка.

Правила протиепідемічної безпеки залишаються незмінними - зберігайте дистанцію, носіть маски та користуйтеся санітайзерами. Уникайте місць масового скупчення людей!

Шановні мешканці Сокирянщини, для того, щоб зупинити поширення інфекції, ми всі повинні відчувати відповідальність не лише за своє власне життя, а й за життя своїх близьких, рідних та знайомих. Будьмо свідомими!