Комісія з питань захисту прав дитини розглянула різні питання сімейних відносин

Дата: 11.05.2021 11:47

Сьогодні, 11 травня, важливі питання захисту інтересів дітей, розглянуто відповідною комісією Сокирянської міської ради. Під керівництвом заступника міського голови Оксани Бабій, за участю секретаря міської ради Любові Степаненко та членів комісії обговорено два питання порядку денного.

Серед розглянутих - вирішення спірної ситуації між батьками щодо участі у вихованні дитини та встановлення порядку побачень  з нею того з батьків, хто проживає окремо. Про наявну ситуацію членів комісії поінформувала начальник служби у справах дітей Сокирянської міської ради Інна Мельник. До участі в обговоренні долучились старости населених пунктів громади, в яких проживають батьки дитини.

«Особисті конфлікти між батьками не повинні порушити інтереси дитини та спричинити на неї негативний вплив» - наголосила секретар міської ради Любов Степаненко.

Також на засіданні розглянуто питання щодо надання дозволу на оформлення договору дарування житлового будинку на неповнолітнього.

По кожному питанню ухвалено  рішення, спрямовані на захист прав та законних інтересів дітей, які будуть винесені на засідання виконавчого комітету Сокирянської міської ради.