Інформація про стан поширення інфекції, спричиненої COVID-19 на території Сокирянської громади

Дата: 17.05.2021 10:11

Станом на 17 травня 2021 року, в стаціонарних відділеннях Сокирянської лікарні перебуває  38 осіб.

Наразі у 28 пацієнтів підтвердився діагноз COVID-19, 10 людей очікують результатів ПЛР-тестування. 8 хворих – у важкому стані та потребують постійної дотації кисню. 30 пацієнтів – мають проблеми з диханням та періодично використовують кисневі концентратори. 5 людей перебувають в реанімації.

На амбулаторному лікуванні з діагнозом COVID-19 знаходиться 19 хворих. Серед них: 10 жителів міста Сокиряни, 4 мешканців села Вашківці та по 1 хворому із сіл Михалкове, Василівка, Коболчин, Шишківці та Шебутинці.

Шановні жителі Сокирянщини, дотримуйтесь трьох простих правил протиепідемічної безпеки – зберігайте дистанцію, носіть маски та користуйтеся санітайзерами.

Для профілактики захворювання слід дотримуватись стандартних рекомендацій:

• часто мийте руки або обробляйте дезінфікуючими засобами;
  • під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою, уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель;
  • якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель та утруднене дихання, якнайшвидше зверніться до лікаря;
  • не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження.

Бережіть себе та своїх рідних! Пам’ятайте, що здоров’я – найцінніший скарб!