В Сокирянській міській раді обговорено питання соціального захисту населення

Дата: 18.05.2021 12:00

Питання організації роботи, в напрямку якісного надання населенню Сокирянщини соціальних послуг, йшлося на зустрічі заступника міського голови Оксани Бабій із заступником голови Дністровської районної державної адміністрації Ларисою Селезньовою, начальником управління праці та соціального захисту населення Ліною Руснак, начальником управління – Центру надання адміністративних послуг Сокирянської міської ради Оленою Калінушкою та начальником відділу з питань соціального захисту населення Тетяною Черній.

Зокрема, обговорено механізм подання документів, а також особливості оформлення заяв та декларацій на отримання жителями громади субсидій, відповідно до змін, які передбачає постанова, нещодавно прийнята Урядом.

Як зауважила заступниця міського голови Оксана Бабій, в умовах впровадження реформ, люди повинні відчувати незручності найменше. «Наше завдання зробити все від нас залежне, аби громадяни могли належним чином отримати гарантовані державою соціальні пільги» - наголосила Оксана Іванівна.

Відтак, було обговорено питання співпраці між структурними підрозділами Сокирянської міської ради та Дністровської районної державної адміністрації в напрямку соціального захисту населення.