Звернення Сокирянського міського голови з нагоди Дня Героїв

Дата: 23.05.2021 09:14

Шановні жителі Сокирянської територіальної громади!

23 травня  ми відзначаємо День Героїв України, вшановуємо  тих, хто поклав своє життя виборюючи свободу та незалежність України.

Це свято покликане відродити в українців героїчний дух минулих поколінь, які дали нашій історії яскраві приклади героїзму. Адже столітні випробування нашого народу ще раз засвідчили, що Україна лише тоді буде могутньою державою, коли національна ідея з кожним поколінням передаватиметься від діда до батька, від батька до сина.

З 2014 року в цей день ми молимося та схиляємо голову перед подвигом Героїв нашого часу: Героїв Небесної Сотні, Героїв-бійців добровольчих батальйонів, Національної гвардії, Збройних сил та поліції. Вони гідно перейняли естафету у своїх прадідів, показали приклад справжнього героїзму та мужності.

Висловлюю щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє щире синівське серце до ніг Матері-України, чий героїчний вчинок став прикладом для майбутніх поколінь.

Пам’ятаймо: лише той народ вартий власної держави, який береже пам’ять про своїх синів і дочок, що віддали життя за свободу України!

Нехай на нашій рідній землі завжди панують мир і злагода.

Слава Україні! Героям слава!