Дзюдоїсти Сокирянщини – переможці міжобласного турніру

Дата: 24.05.2021 15:17

Днями    дзюдоїсти  комунальної установи «Дитячо-юнацька спортивна школа  ВФСТ «Колос» Сокирянської міської ради» взяли участь у V- міжобласному  турнірі з боротьби дзюдо, який відбувся у місті Чернівці.

Турнір, присвячений пам’яті майстра спорту та тренера Володимира Прегара, зібрав юнаків та дівчат 2006-2008, 2009-2011 років народження.

У напруженій боротьбі дзюдоїсти Сокирянщини  здобули 13 нагород, з них: 2 золоті, 3 срібні та 8 бронзових медалей.

Серед дівчат,  у своїй ваговій категорії  золото здобула Вікторія Коваль (66 кг), срібло -  у  Валерії Потапової (52 кг) та Надії Федчишеної (57 кг).

Принесли перемогу і юнаки 2006-2008 року народження. Золото здобув Альберт  Савчук (66кг),  срібло – у Артема Бунтила (50кг),  а бронзові нагороди у  Андрія Швеця  (34 кг), Максима Солов’я (42 кг), Нікіти Маланича (42 кг), Ігоря Щура (46 кг),   Костянтина Єваня  (60кг), Захара Попези (66 кг).

Серед юнаків 2009-2011 року народження у  вагових категоріях бронзу виборов  Максим Хоменко (50кг) та Давид Черній (+55 кг).

Переможці нагороджені кубками, медалями, дипломами відповідних ступенів. Підготували команду тренери-викладачі  Юлій Савчук та Олег Федчишин.

Сокирянська міська рада та дирекція спортивної школи вітають дзюдоїстів Сокирянщини із вдалим виступом на міжобласному турнірі! Бажаємо міцного здоров’я, вагомих успіхів у спортивних змаганнях, здійснення всіх планів.