Запрошуємо усіх діток Сокирянської громади долучитись до святкових заходів з нагоди Міжнародного дня захисту дітей!

Дата: 25.05.2021 17:01

Щороку в перший день літа ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей, свято яке стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Цьогоріч святкові заходи з нагоди відзначення Дня захисту дітей в Сокирянській територіальній громаді відбудуться 31 травня, оскільки на перше червня заплановано проведення зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури.

Отож, 31-го травня, на території освітньо-мистецького центру міста Сокиряни пануватиме справжнє атмосфера свята та радості для усіх дітей Сокирянщини.

В програмі заплановано конкурс малюнка на асфальті - «Щасливе дитинство» - на вулиці Центральній біля приміщення міської ради (9.00 – 10.00 год.).

Концертно-розважальні заходи розпочнуться о 10.00 год, а саме:

- концертна програма за участю дитячих колективів громади;

- конкурсно-розважальні заходи «Ми діти твої, Україно!» з аніматорами та ростовими ляльками;

- бульбашкове шоу;

- виставка робіт вихованців художньої школи;

- арт-майданчик «I love you творчість» та фотозона «Квітковий розмай»;

- б’юті-зона «Дитячого аква-гриму»;

- проведення майстер - класу з гончарства;

- проведення демонстрації пожежної техніки та службового автотранспорту поліції.

Бажаємо вам гарного настрою, сонячних днів і цікавих зустрічей!