Комісія по здійсненню самоврядного контролю за використанням і охороною земель здійснила обстеження у селі Ломачинці

Дата: 26.05.2021 15:55

До Сокирянської міської ради надійшло звернення із Ломачинецького старостинського округу стосовно самовільного захоплення земельних ділянок пайового фонду недобросовісними громадянами.

Нагадаємо, що відповідно до розпорядження Сокирянського міського голови Василя Козака, на території громади працює комісія по здійсненню самоврядного контролю за використанням та охороною земель.

Відтак, керуючись розпорядженням міського голови та у відповідь на звернення із Ломачинецького старостинського округу, спеціалісти відділу муніципальної інспекції спільно із старостою та землевпорядником села Ломачинці, здійснили обстеження земель пайового фонду щодо самовільного зайняття цих територій фізичними особами без правовстановлюючих документів.

За результатами перевірки будуть сформовані відповідні вимоги та направлені недобросовісним користувачам з метою звільнення самовільно зайнятих земельних ділянок та відшкодування збитків за порушення.