Інформація про стан поширення COVID-19 на території Сокирянської територіальної громади

Дата: 27.05.2021 09:36

28 осіб перебуває у стаціонарних відділеннях Сокирянської лікарні станом на 27 травня 2021 року. На превеликий жаль, зафіксовано один летальний випадок від ускладнень викликаних гострою респіраторною хворобою COVID-19. Висловлюємо співчуття рідним та близьким.

За останню добу до медустанови госпіталізували 1 людину. Наразі, у 19-ти пацієнтів підтвердився діагноз «коронавірус», 9 людей очікують ПЛР-тестування. 6 хворих – у важкому стані та потребують постійної дотації кисню. 22 пацієнти – мають проблеми з диханням та періодично використовують кисневі концентратори. 3 людини – в реанімації.

На амбулаторному лікуванні з діагнозом COVID-19 знаходиться 7 хворих. Це 4 жителя міста Сокиряни, 2 мешканці села Романківці та 1 житель села Кормань.

Шановні жителі Сокирянщини, дотримання трьох простих правил протиепідемічної безпеки – дотримання соціальної дистанції, носіння маски та регулярна дезінфекція – рятує життя. Дбайте про своє здоров’я!

Для профілактики захворювання слід дотримуватись стандартних рекомендацій:

- часто мийте руки або обробляйте дезінфікуючими засобами;

- під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою, уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель;

- якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель та утруднене дихання, якнайшвидше зверніться до лікаря;

- не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження.

Нагадаємо, що на території Сокирянської громади діють карантинні обмеження, передбачені «жовтим» рівнем епідемічної небезпеки.