Василя Лєсніка призначено старостою Братанівського старостинського округу
Дата: 27.05.2021 15:45
Кількість переглядів: 489
На сьомій сесії Сокирянської міської ради восьмого скликання депутати затвердили старосту Братанівського старостинського округу. За пропозицією міського голови Василя Козака, старостою призначено Василя Лєсніка, який до цього часу виконував обов’язки старости цього населеного пункту. Василь Миколайович за освітою – організатор-методист. Свою трудову діяльність розпочав у липні 1994 року, коли був обраний головою Братанівської сільської ради. Відтак, вже близько 27-ми років пропрацював на благо села Братанівка. Нагороджений знаком «Відмінник освіти України».