У кількох населених пунктах громади виявлено порушення у сфері благоустрою

Дата: 27.05.2021 16:49

Відділ муніципальної інспекції Сокирянської міської ради продовжує здійснювати контроль за дотриманням правил благоустрою на території населених пунктів громади.

Відтак, в ході проведення чергового обстеження населених пунктів Сокирянщини, в кількох старостинських округах виявлено порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою.

Зокрема, працівниками відділу муніципальної інспекції було складено 5 приписів у селі Романківці, 5 – у селі Коболчин, 7 – у селах Лопатів та Кормань. Приписи винесені із вимогою усунути порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів Сокирянщини.

На осіб, які у 10-ти денний термін не виконають відповідних заходів з впорядкування територій, інспекторами відділу муніципальної інспекції буде складно протокол про правопорушення за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення та надіслано на розгляд адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради.

Нагадаємо, що порушення державних стандартів, норм і правил благоустрою населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 340-1360 грн, і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 850-1700 грн.

Працівники муніципальної інспекції й надалі контролюватимуть дотримання правил благоустрою на території Сокирянщини.