Відбулась нарада із соціальними працівниками відділення соціальної допомоги вдома щодо низки важливих питань соціальної сфери

Дата: 28.05.2021 16:04

Сьогодні, 28 травня, відбулась спільна робоча нарада директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Наталії Гановської, виконуючої обов’язки  начальника Сокирянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області Світлани Морар, начальника відділу з питань  соціального захисту населення міської ради Тетяни Черній,  адміністратора Управління - центру надання адміністративних послуг міської ради Інни Продан за участю соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома.

Учасники зустрічі розглянули ряд важливих питань, які стосуються соціального захисту вразливих верств населення. Зокрема, йшлося про зміни в порядку нарахування житлових субсидій та надання соціальних послуг працівниками відділення соціальної допомоги вдома громадянам похилого віку. Також обговорено порядок отримання путівок для реабілітаційного лікування в санаторно-курортних закладах за рахунок Фонду соціального страхування України.

Начальник відділу з питань соціального захисту населення Тетяна Черній ознайомила соціальних робітників із особливостями оформлення субсидій та порядком подання і підготовки документів для призначення усіх видів соціальних допомог. Про новий підхід до соціальних стандартів щодо порядку отримання путівок для реабілітаційного лікування в санаторно-курортних закладах за рахунок Фонду соціального страхування поінформувала виконуюча обов’язки  начальника Сокирянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області Світлана Морар.

Директор терцентру Наталія Гановська наголосила на необхідності тісної співпраці територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), відділу з питань соціального захисту населення міської ради та Сокирянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області в питаннях охоплення соціальними послугами тих громадян,  які в силу життєвих обставин, за станом здоров’я чи за віком потребують сторонньої допомоги.