Хороші справи руками небайдужих людей

Дата: 29.05.2021 14:51

Сьогодні, 29 травня, працівники комунального підприємства «Сокиряни - благоустрій» спільно із заступником керівника установи Віктором Кульчицьким працювали над приведенням у належний стан центрального парку міста Сокиряни. Фахівці комунального підприємства скошували та прибирали траву, аби жителям та гостям міста було зручно та комфортно тут перебувати. До важливої справи із приведення у належний стан місця загального користування сокирянців долучились заступник міського голови Оксана Бабій, начальник відділу муніципальної інспекції міської ради Іван Варчук, приватний підприємець з міста Сокиряни Анатолій Настасій з власною спеціалізованою технікою, а також директор Сокирянської дитячо-юнацької спортивної школи Федір Блинду та працівники закладу.

Чистота та краса навкруг нас - в першу чергу залежить від кожного з нас. Прибрати за собою після відпочинку на природі, вивезти сміття у спеціально відведене місце, тримати у належному стані власне господарство та територію навколо нього, розуміти, що роблячи хорошу справу та долучаючись до заходів із благоустрою територій загального користування – ти робиш, в першу чергу, хорошу справу для себе та своїх дітей – елементарні речі, які під силу кожному жителю громади. Головне – усвідомлювати, що тільки спільними зусиллями Сокирянщина буде чисто, гарною, успішною та процвітаючою громадою.