Вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи ВФСТ «Колос» - серед переможців VІ Міжнародного турніру з боксу
З 28 по 30 травня 2021 року у місті Чернівці проходив VІ Міжнародний традиційний турнір з боксу на Кубок Едуарда та Олександра Погодіних. Участь у заході взяли кращі боксери України та команди із Казахстану, Литви та Молдови. Долучились до участі і боксери комунальної установи «Дитячо-юнацька спортивна школа ВФСТ «Колос» Сокирянської міської ради».
Сокирянщину представили шість боксерів, які увійшли до складу команди Чернівецької області: Артем Гевко, Дмитро Тихонюк, Ілля Урсатій, Тарас Ченчик, Антон Цура та наймолодший боксер - Нікіта Жалюк. Вихованці відділення боксу виступили гідно та показали гарні результати.
Після напружених поєдинків, чемпіоном турніру став Дмитро Тихонюк – житель села Кормань, вихованець Сокирянської ДЮСШ, у ваговій категорії
Провели достойні бої на Міжнародному турнірі і Артем Гевко, Тарас Ченчик та Антон Цура.
Чемпіони та призери турніру нагороджені медалями та грамотами. Підготував команду - тренер-викладач з боксу Сокирянської ДЮСШ ВФСТ «Колос» Валерій Васильович Вахнован.
Команді боксерів Сокирянщини Едуард та Олександр Погодіни особисто вручили Кубок VI Міжнародного турніру.
Сокирянська міська рада та дирекція спортивної школи вітає боксерів і бажає міцного здоров’я та вагомих успіхів у досягненні ще кращих результатів.