Вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи ВФСТ «Колос» - серед переможців VІ Міжнародного турніру з боксу

Дата: 31.05.2021 13:33

З 28 по 30 травня 2021 року у місті Чернівці проходив VІ Міжнародний традиційний турнір з боксу на  Кубок Едуарда та Олександра Погодіних. Участь у заході взяли кращі боксери України та команди із Казахстану, Литви та Молдови. Долучились до участі і боксери комунальної установи «Дитячо-юнацька спортивна школа ВФСТ «Колос» Сокирянської міської ради».

Сокирянщину представили шість боксерів, які увійшли до складу команди Чернівецької області: Артем Гевко, Дмитро Тихонюк, Ілля Урсатій, Тарас Ченчик, Антон Цура  та наймолодший боксер - Нікіта Жалюк. Вихованці відділення боксу виступили гідно та показали гарні результати.

Після напружених поєдинків, чемпіоном турніру став Дмитро Тихонюк – житель села Кормань, вихованець Сокирянської ДЮСШ, у ваговій категорії 70 кг. Бронзові нагороди здобули Ілля Урсатій (44 кг) з села Романківці, вихованець  Сокирянської ДЮСШ ВФСТ «Колос» та  Нікіта Жалюк (40 кг) -  вихованець Романковецької КДЮСШ.

Провели достойні бої на Міжнародному турнірі  і Артем Гевко, Тарас Ченчик та Антон Цура.

Чемпіони та призери турніру нагороджені медалями та грамотами. Підготував команду - тренер-викладач з боксу Сокирянської ДЮСШ ВФСТ «Колос» Валерій Васильович Вахнован.

Команді боксерів Сокирянщини Едуард та Олександр Погодіни  особисто вручили Кубок VI Міжнародного турніру.

Сокирянська міська рада та дирекція спортивної школи вітає боксерів і бажає міцного здоров’я та  вагомих успіхів у досягненні ще кращих результатів.