Впродовж кількох днів здійснювалась перевірка охорони культурної спадщини Сокирянської громади

Дата: 31.05.2021 14:34

Днями на території Сокирянщини здійснювалась перевірка стану охорони культурної спадщини Сокирянської територіальної громади. В ході перевірки вивчений стан та прилегла територія, ремонт, захист від пошкоджень, руйнування та знищення об’єктів культурної спадщини, які знаходяться на території громади і взяті на державний облік.

Для виконання зазначених заходів на Сокирянщину завітали завідуюча відділу охорони пам’яток історії та культури Чернівецького обласного центру з питань культурної спадщини Тетяна Романович та старший науковий співробітник відділу охорони пам’яток історії та культури Альона Панчук, які спільно з начальником відділу культури і спорту міської ради Євгеном Пленгеєм та  екскурсоводом Сокирянського історичного музею Ендрю Джорджом Мозес перевірили культурні та архітектурні пам’ятки міста Сокиряни та населених пунктів громади.

Результати перевірок будуть винесені на засідання колегії управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації.