Вітання Сокирянського міського голови Василя Козака з Міжнародним днем захисту дітей

Дата: 01.06.2021 09:11

Наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє – це наші діти. Щороку 1 червня ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей – свято, яке покликане привернути увагу до проблем маленьких громадян нашої країни.

Діти – наше продовження, наші радощі та сенс життя, але разом із цим і величезна відповідальність. Саме тому, святий обов’язок родини, школи, органів влади, громадськості подбати про всебічний розвиток юного покоління, забезпечити належний рівень виховання і дотримання прав дитинства. Як складеться доля кожної маленької людини залежить від нас – від дорослих, тому, об’єднавши зусилля, ми можемо зробити все, аби захистити наших дітей, зберегти їх від гіркоти розчарувань і зневіри.

Тож дозвольте сьогодні подякувати всім, хто своєю працею, громадською діяльністю сприяє становленню молодого покоління та привітати маленьких і юних жителів Сокирянщини.

Бажаємо вам, дорогі діти, щасливого дитинства, мирного неба, сонця та здійснення мрій, а головне – міцного здоров’я. Хай завжди будуть люди, які підтримають, допоможуть та забезпечать все необхідне для вашого всебічного розвитку.

Будьте щасливі! Тепла та затишку кожному дому!