Активні та працелюбні комунальники забезпечили доглянутий вигляд Центрального парку міста Сокиряни

Дата: 01.06.2021 12:27

Центральний парк міста Сокиряни поступово набуває нового та ще більш привабливого вигляду. Адже, днями, тут вправно попрацювали робітники комунального підприємства «Сокиряни-благоустрій» на чолі із заступником керівника установи Віктором Кульчицьким.

Скошування та прибирання трави – важлива та вкрай потрібна справа, адже з настанням літа кількість жителів та гостей міста у парку збільшиться, відповідно – необхідно забезпечити комфортне та зручне пересування кожного відвідувача.

Тож цими вихідними 18 комунальників долучились до благоустрою території вже всіма улюбленого Центрального парку. Активну участь взяли майстер дільниці благоустрою - Ігор Паранюк, слюсар - Андрій Каланча, тесляр - Іван Базь, водій - Василь Янчак, тракторист - Віктор Попоня. Не залишились без роботи і двірники: Марія Панова, Зінаїда Затушевська, Тетяна Галак, Галина Савєльєва, Галина Маковей, Наталя Беженар, Ірина Рус. Робітники благоустрою: Микола Кричун, Анатолій Лугініч, Давид Харабара, Василь Боянжій, Олександр Бабій допомогли виконати спільну справу на благо жителів громади.

Не обійшлося б і без спеціалізованої техніки, яку надав приватний підприємець Анатолій Настасій. А трудовий колектив Сокирянської дитячо-юнацької спортивної школи спільно із директором закладу Федором Блинду приклали неабияких зусиль, аби Центральний парк міста виглядав по-новому.

Сокирянська міська рада дякує працівникам комунального підприємства «Сокиряни-благоустрій» та небайдужим жителям громади, які долучились до благородної справи та сумлінно виконали необхідні заходи для впорядкування місцевого парку. Ваша кропітка праця – складна, але вкрай потрібна людям!

Спільні зусилля – запорука впорядкованості та розвитку не тільки міста, а й громади. Тому від кожного з нас залежить, як виглядатиме Сокирянщина завтра.