Учні Сокирянської гімназії серед призерів Всеукраїнських змагань «Cool Games»

Дата: 01.06.2021 15:01

Днями завершився фінальний етап ІІІ Всеукраїнських «Cool Games» - інноваційного українського проекту, започаткованого Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України і Українською федерацією учнівського спорту.

До фінальних змагань, які відбулися у місті Київ, долучились і  учні Сокирянської гімназії. Команди двох вікових дивізіонів: перший-молодший та другий-середній гідно представили Чернівецьку область.

Другий дивізіон з найкращим результатом опинився у півфіналі, молодшому ж не вистачило лише одного бала.

Відтак, в напруженій боротьбі, обігравши сильні команди Вінницької, Донецької та Одеської областей, другий-середній дивізіон опинився вже у фіналі, де із командою Івано-Франківської області поборовся за почесне третє місце, яке у складному поєдинку таки вдалось вибороти.

Команда нагороджена медалями, грамотами та цінними подарунками, а головне – командним кубком.

Вітаємо переможців! Бажаємо нових яскравих звершень і злетів.