Заступник міського голови Оксана Бабій разом із військовим комісаром Олександром Гладким побували у закладі дошкільної освіти села Олексіївка

Дата: 01.06.2021 16:35

У перший день літа своє свято традиційно відзначають маленькі та юні жителі Сокирянщини. Тож з нагоди Міжнародного дня захисту дітей до закладу дошкільної освіти села Олексіївка завітали заступник міського голови Оксана Бабій та військовий комісар Сокирянського військового комісаріату Олександр Гладкий для того, аби привітати малечу та подарувати подарунки.

Нова електром’ясорубка вже від сьогодні слугуватиме для приготування смачних обідів для вихованців закладу дошкілля, а різноманітні солодощі смакуватимуть дітки на десерт.

Тож хай дитинство кожної дитини буде яскравим, захоплюючим, сповненим любові, ласки та добра! А святом буде не тільки перший день літа!