Відбувся конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 01.06.2021 17:57

Сьогодні, 01 червня, в залі засідань Сокирянської міської ради відбувся конкурс на заміщення вакантних посад директора комунальної установи «Історичний музей» та директора «Централізованої бібліотечної системи Сокирянської міської ради» з філіями.

Конкурсна комісія у складі голови комісії - секретаря міської ради Любові Степаненко та членів комісії - керуючої справами виконавчого комітету міської ради Ауріки Мойсеєнко, начальника відділу культури і спорту Євгена Пленгея та представників трудових колективів установ детально розглянули подані документи конкурсантів.

На заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Історичний музей» Сокирянської міської ради документи подала Гладка Наталя Валеріївна. На заміщення вакантної посади директора «Централізованої бібліотечної системи Сокирянської міської ради» з філіями - Георгіян Оксана Василівна.

В ході засідання комісії конкурсанти представили програми розвитку комунальних установ на найближчу перспективу.

За результатами обговорення та проведення співбесід з кандидатами, конкурсна комісія вирішила визнати переможцем на заміщення вакантної посади диретора комунальної установи «Історичний музей» - Наталю Гладку. Переможцем на заміщення вакантної посади директора «Централізованої бібліотечної системи Сокирянської міської ради» з філіями - Оксану Георгіян.

За результатами конкурсного відбору кандидатури директорів має погодити сесія Сокирянської міської ради.