Складено приписи на громадян за порушення Правил благоустрою населених пунктів Сокирянщини

Дата: 04.06.2021 09:59

На Сокирянщині тривають рейди щодо виявлення порушень Правил благоустрою населених пунктів громади. Так, днями, інспектори відділу муніципальної інспекції здійснили перевірку у селі Романківці. В результаті роботи було складено 5 приписів на жителів населеного пункту із вимогою усунути порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою у 10-ти денний термін. В разі невиконання припису, на порушників будуть складені протоколи про адміністративні правопорушення, що тягне за собою притягнення до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафу у розмірі від 340 до 1700 гривень. Розмір штрафу буде встановлюватись адміністративною комісією при виконавчому комітеті Сокирянської міської ради.