Вітання Сокирянського міського голови Василя Козака із Днем журналіста України

Дата: 06.06.2021 10:51

Слово – це потужна зброя, якою пишуть історію сьогодення. А в руках вона у тих, хто орієнтує і читача, і слухача у морі різноманітної інформації, а саме – в руках у журналістів, які 6 червня святкують своє професійне свято.

Тож, дорогі журналісти Сокирянщини, прийміть сердечні вітання з нагоди Дня журналіста України. Сокирянська міська рада та її виконавчий комітет щиро бажають вам творчого азарту у пошуках нового і наполегливості у пошуках істини. Хай ваша робота й надалі служить вам джерелом натхнення, а перо буде гострим та легким.

Щиро дякую вам за вірність своєму покликанню! Хай завжди супроводжують вас творчі злети та цікаві знахідки!

У цей святковий день бажаю вам поповнення аудиторії, розширення кола друзів, а також міцного здоров’я, особистого щастя, сімейного благополуччя, нових цікавих тем та наполегливості в досягненні нових висот на журналістській ниві.