З нагоди професійного свята відзначено працівників засобів масової інформації Сокирянщини

Дата: 07.06.2021 17:37

Сьогодні, 07 червня, з професійним святом – Днем журналіста, Сокирянський міський голова Василь Козак привітав працівників засобів масової інформації громади та членів національної спілки журналістів України.

«Саме журналісти є посередниками між людьми і подіями, тож нехай ваше відкрите і щире слово служить правді та істині, утвердженню добра і справедливості» – зазначив міський голова. Василь Козак подякував журналістам за щоденну клопітку працю, побажав прихильності долі, щастя та міцного здоров’я.

З нагоди професійного свята Почесну грамоту Національної спілки журналістів України вручено головному редактору приватного підприємства «Редакція газети «Дністрові зорі» Валентині Гафінчук.

Подяками Сокирянської міської ради відзначено голову Сокирянської місцевої організації Національної спілки журналістів – Ростислава Бузилу, директора комунального підприємства «Телерадіоорганізація «Сокиряни» - Романа Гавдюка, головного редактора приватного підприємства «Редакція газети «Дністрові зорі» Валентину Гафінчук, заступника директора комунального підприємства «ТРО «Сокиряни» - Анастасію Добровольську, кореспондента приватного підприємства «Редакція газети «Дністрові зорі» - Лілію Коваль, головного бухгалтера приватного підприємства «Редакція газети «Дністрові зорі» - Аллу Кравченко, оператора комп’ютерної верстки приватного підприємства «Редакція газети «Дністрові зорі» - Сергія Маланчука, члена Національної спілки журналістів України - Катерину Тищенко, заслуженого журналіста України – Олександра Чорного, члена Національної спілки журналістів України – Тамару Чорну, члена Національної спілки журналістів України - Михайла Шундрія.