Вихованці Сокирянського центру творчості дітей та юнацтва – переможці Всеукраїнського конкурсу

Дата: 08.06.2021 13:10

VI Всеукраїнський фестиваль-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва "Великоднє сяйво" цьогоріч вже вшосте об'єднав Чернігівську, Київську, Сумську, Чернівецьку та Миколаївську області. Учасники представили на розгляд журі близько 250 робіт у п'яти номінаціях та п'яти вікових категоріях. Днями підбито підсумки конкурсу. За результатами роботи висококваліфікованого журі переможцями стали  вихованці та керівники Сокирянського центру творчості дітей та юнацтва.

У номінації "Традиційна писанка" І місце посіла Ангеліна Степанятова - вихованка гуртка "Писанкарство", керівник: Марина Сварчевська.

Подяку у цій номінації отримала Дар'я ГАЇНА, також вихованка гуртка «Писанкарство».

У номінації "Великодня вишивка" І місце у Софії Кордулян – вихованки гуртка "Гаптування стрічками" Центру творчості дітей та юнацтва, керівник: Ольга ТИМЧУК.

Подяку отримала Юлія Петрушко - вихованка дизайн-студії "Фантазія"керівник: Анастасія ЖАР.

Подякою у номінації «Великодня картина» нагороджена Мілюхіна Тамара – вихованка гуртка «Ліплення», керівник: Ольга Тимчук.

У номінації "Сучасна писанка" ІІ місце (майстер) здобула Анастасія Жар -  керівник дизайн-студії "Фантазія" Центру творчості дітей та юнацтва, ІІІ місце посів  Даніїл ЖАР -  вихованець дизайн-студії "Фантазія".

У номінації "Авторська писанка" ІІ МІСЦЕ (майстер) у Марини Сварчевської  - керівника гуртка "Писанкарство".

Вітаємо юних митців та їх керівників із творчим успіхом! Бажаємо нових перемог та творчих злетів!