90 працівників закладів освіти громади вакцинувались від COVID-19

Дата: 08.06.2021 15:03

Сьогодні, 08 червня, відбулась вакцинація працівників закладів освіти Сокирянської громади від COVID-19. Вакцинація проводилась медперсоналом спеціалізованої мобільної бригади Новоселицького центру первинної медико-санітарної допомоги.

Отримали щеплення 90 освітян Сокирянщини. Вакцинація проводилась вакциною Pfizer-BioNTech.

Всього на території Сокирянської громади станом на 08 червня 2021 року щеплено 775 осіб.

Зазначимо, що мобільні медичні бригади, які проводять вакцинацію від COVID-19, пройшли спеціалізоване навчання, яке включало як теоретичну так і практичну частину. Тренінги для мобільних бригад провело Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні  спільно з Центром громадського здоров’я.

Варто зауважити, вакцинація є добровільною та безоплатною.