Здійснено рейд-перевірку деяких сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах

Дата: 08.06.2021 16:48

7 та 8 червня працівники служби у справах дітей Сокирянської міської ради спільно із працівниками центру соціальних служб та представниками правоохоронних органів здійснили рейд-обстеження умов проживання та виховання дітей в сімях, які опинилися в складних життєвих обставинах, що проживають на території міста Сокиряни та деяких населених пунктів громади. Зокрема, в селах Ломачинці, Кормань та Селище. В ході рейду було обстежено 9 сімей, в одній з яких виховується шестеро малолітніх дітей. Профільними службами надано цій багатодітній родині продуктовий пакет та забезпечено малечу дитячою літературою.

Окрім того, фахівці обстежили умови проживання юних жителів громади, які повернулися на літні канікули із інституцій догляду і виховання дітей.

Під час рейду працівники профільних служб провели профілактичні бесіди, попередили за невиконання батьківських обов’язків, склали акти обстеження умов проживання дітей.

Подібні заходи здійснюються з метою створення належних умов для забезпечення реалізації права кожної дитини на виховання в сім’ї та підтримки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.