В селі Коболчин оновили територію біля пам’ятника загиблим воїнам-односельцям

Дата: 09.06.2021 10:24

Днями тут завершились роботи зі встановлення нової бруківки, якою замінили асфальт, який вже втратив свою зовнішню привабливість.

З допомогою небайдужих жителів населеного пункту, активності старости села Івана Яхневича та за сприяння і підтримки Сокирянського міського голови Василя Козака, відтепер важливі для кожного заходи з вшанування полеглих у боях за рідний край відбуватимуться на оновленій території.

«Цей пам’ятник – частина історії нашого села, тому небайдужі коболчинці виявили добру ініціативу відреставрувати цю територію» - зазначає Іван Яхневич. Тож, забезпечивши деяким розхідним матеріалом, Іван Дмитрович разом зі своїми односельцями взявся до облаштування місцевості пам’ятника.

Відтепер тротуарна плитка додає цій території та і населеному пункту в цілому нового, привабливого вигляду.

«Обєднавши ресурси та зусилля можемо зробити більше» - додає староста. У планах – чимало задумів.