Сокирянська міська рада підготувала проекти для залучення фінансування за рахунок коштів ДФРР

Дата: 14.06.2021 15:12

На участь у конкурному відборі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2022, Сокирянська міська рада підготувала 4 проекти у сфері освіти, культури і спорту, охорони здоров'я та соціального захисту. Дедлайн для подання заявок на участь у конкурсі 15 червня 2021 року.

Відтак, сьогодні, 14 червня, під керівництвом заступника міського голови Оксани Бабій, за участю заступника голови Дністровської районної державної адміністрації Лариси Селезньової та керівників відповідних структурних підрозділів міської ради, а також підприємств, установ та організацій було обговорено підготовлені проекти. Зокрема, учасниками наради розглянуто пропоновані до участі у конкурсі проекти, проаналізовано їх відповідність умовам конкурсного відбору, наявність передбачених вимогами граничних цінових норм, а також термінів реалізації проектів.

Варто зауважити, що однією із умов конкурсного відбору є дольова участь місцевого бюджету у співфінансуванні на рівні 10% і більше від вартості об'єкту, що реалізується.