Обласний етап акції «Буковинські первоцвіти» приніс Сокирянщині чергові перемоги

Дата: 16.06.2021 11:33

Акція «Буковинські первоцвіти», метою якої є вивчення, збереження та охорона ранньовесняних рослин Чернівецької області, щорічно збирає любителів флори нашого регіону.  Днями підбито підсумки обласного етапу акції.

Серед понад 110 робіт учнів та вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти Чернівецької області і Сокирянщина має чим пишатися.

Адже, дипломами Чернівецького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, який є одним з організаторів акції, нагороджено переможців: Шибінського Віктора – учня Василівського ліцею, Бабій Діану та Гуйван Анастасію – учениць Романковецького ліцею ім. К.Ф. Поповича.

За активну участь в «Буковинських первоцвітах» деяких учнів нагороджено також грамотами: Сливку Романа – учня Селищанського НВК; Герасимчук Дашу, Шкуту Анастасію, Ситнікову Ліанну – учениць Вітрянського НВК; Барчука Артема – учня Гвіздівецького ліцею; Злощинського Миколу – учня Василівського ліцею; Жука Миколу та Кумань Юліану – учнів Михалківського ліцею.

Вітаємо з всіх учасників та переможців! Бажаємо нових яскравих та цікавих відкриттів!