Відбулось засідання опікунської ради Сокирянської міської ради

Дата: 16.06.2021 14:33

Питання призначення опікунства над недієздатними особами розглянуто на засіданні опікунської ради по розгляду питань забезпечення прав повнолітніх недієздатних, обмежено дієздатних та повнолітніх осіб, які проживають на території Сокирянської територіальної громади. Засідання відбулось при міському голові Василю Козаку, за участю секретаря міської ради Любові Степаненко, заступника міського голови Оксани Бабій, керуючої справами виконавчого комітету Ауріки Мойсеєнко, начальника відділу з питань соціального захисту населення міської ради Тетяни Черній, фахівців профільних підрозділів міської ради.

Відповідно до покладених завдань, опікунська рада забезпечує соціальний захист повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права і виконувати обов’язки, недієздатних осіб, їх особистих, майнових, житлових прав та інтересів.

Відтак, в ході засідання, вивчивши всі обставини справи та наявні документи, члени опікунської ради ухвалили рішення в інтересах повнолітніх недієздатних жителів громади щодо призначення опікуна.

Дане питання буде винесене на розгляд виконавчого комітету Сокирянської міської ради.