Вітання Сокирянського міського голови Василя Козака з Днем медичного працівника

Дата: 20.06.2021 11:18

Шановні працівники медичної галузі Сокирянщини!

Дозвольте від імені Сокирянської міської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто привітати вас з професійним святом – Днем медичного працівника.

У медицині немає другорядних професій. Тож дорогі лікарі, медсестри, фельдшери, водії «Швидкої допомоги», санітарки і лаборанти, прийміть найщиріші побажання та слова подяки за вашу невтомну клопітку працю. Адже здоров’я жителів нашої громади – у ваших руках!

Сьогодні вам не легко працюється в умовах пандемії, але ви продовжуєте рятувати життя, лікувати та дарувати кожному пацієнту частину своєї душі. Не дивлячись ні на що залишаєтесь вірними своїй справі, адже ваша професія не знає свят і вихідних.

Тож щиро вітаю всіх медиків Сокирянщини! Міцного здоров’я вам, благополуччя  та затишку у ваших родинах, достатку та гармонії. Низький уклін вам за вірність благородному покликанню.